SPECİAL EMİR ERCAN

SAÇ DİZAYN & PROTEZ SAÇ & SAĞLIK MERKEZİ

Randevu Al

Emir Ercan

Detaylı Bilgi


Hakkımızda

Emir Ercan'a Hoşgeldiniz

SALON EMİR ERCAN Güzellik dalı ve saç dizayn ve sağlığı adına 2015 de Emir ERCAN tarafından kurulmuştur.

Sanata ve mesleğe önem veren hizmet kalitemizle öncelikle bulundugumuz Kayseride ardından Türkiye de markalaşma yolunda emin adımlar atmaktayız.
Markalaşmak kurumsal hizmet verebilmek için sektörümüzde yenilik adına aldığımız yurt dısı ve yurt içi eğitimlerle ve teknoloji sayesinde siz değerli ziyaretcilerimize en kaliteli ve en özel hizmeti vermekteyiz.
sekteröre bakış acımız sanatcı ruhuyla olup takım arkadaşlarımızı işini seven kişilerden oluşturmaktayız.
önemli bir konuda hijyen ; günümüzde bircok hastalık virüs dolaşmaktadır, bunun bilincinde olup kullanılan aletler genelde kişiye özel olup uygun cihazlarla steril edilmektedir.
 4 senede geldigimiz nokta ise iş toplantıları yapıp takım arkda

Detaylı Bilgi

HİZMETLERİMİZ

Protez Saç Uygulaması

Protez Saç Nedir? Herhangi bir problemden dolayı kısmi veya ciddi saç kaybı yaşayan veya yaşamış kişiler için, uzmanlar tarafından tasarlanmış, altyapıları tül veya poly. bölümlerden oluşan, tamamı el işçiliği ile, saçların tek tek tığlama yöntemi ile düğümlenmesi şeklinde, kişiye özel oluşturulan ünitelerdir. Boyanabilir, fön ve maşa yapılabilir, istenildiği uzunlukta kişiye özel üretilebilirler. Protez saç’ta kişinin saç rengine birebir sonuçlar almak mümkündür. Saçlar, merkezi bir hatta oluşturulmadığı için her yöne taranabilme özelliğine sahiptir. Üniteler, alt yapıları gereği ile cildinizin rengini alır, bu sayede farkedilmeleri imkansızdır.

Günümüzde çok tercih edilmesinin sebebi, saç nakli veya saç ektiren kişilerin duyduğu memnuniyetsizlikler ve saç çıkartma yöntemlerinin hiç bir işe yaramamasıdır. Aynı zamanda saç ektirme yöntemlerini deneyenlerin çektiği acılar, cerrahi müdahaleler, zaman ve para kaybı, saçların istenildiği gibi çıkmaması, her yöne taranamaması ve sonrasında geri dönüşü olmayan kötü görüntü, saç yoğunluğu ve sıklığının çok az olması, kişileri protez saç kullanımına yönlendirmiştir. Bu tip dezavantajların hiçbirini protez saç kullanıcıları yaşamıyor. Amaç güzel görünmek, öz güven depolamak, kendini çok daha iyi hissetmek ve aynalar ile barışık olmak ise protez saç tam size göre bir uygulama. 2 Saat gibi kısa bir zamanda nasıl değiştiğinize şahit olduğunuzda, bir daha asla çıkartmak istemeyeceksiniz. Bu mutluluğu, misafirlerimizin yüzünde görmekten büyük keyif alıyoruz. Bu hayatta hepimizin sadece 1 hakkı var ve bugün, yarın derken ömrümüz geçiyor. Saçsızlığı, probleminiz olmaktan çıkarttığınızda, yeni saçlarınıza kavuştuğunuzda, hayatınızda önemli değişikler yapmak isteyeceksiniz. Bir saç bu kadar mı önemli diyorsanız, evet önemli, bu makaleyi okuduğunuza göre hem de çok önemli… Saçsızlık probleminize kesin ve kalıcı çözüm, daha mutlu ve özgüvenli bir yaşam ve aynalar ile barışık olmak istiyorsanız sizi de şubelerimize bekleriz. Gelin Tanışalım Güveninizi Kazanalım….

Kayseri Protez Saç - Special Emir Ercan

SIK SORULAN SORULAR

Protez saçın bakımını banyoda şampuanla saç yıkamakla değil berbere gitmekle kıyaslamanız doğru olacaktır. Protez saçın ihtiyacı olan bakımın en uzun süresi 1 saattir. Protez saçın çıkarılması, solüsyon ile temizlik yapılması, yeni bantların yapıştırılması ve saçın takılmasından oluşan 1 saatlik süre ayda bir defa gerçekleştirildiğinde protez saçınızın uzun süre doğal ve hoş bir görünümle kullanılabilmesini sağlayacaktır. Arzu ettiğiniz şekillendirmenin yapılması ve görsel açıdan tercihinize bağlı bir uygulama için en fazla 80 TL civarında bir ücret ödeyerek özel bakım da talep edebilirsiniz. Protez saç bakım merkezlerine giderek taleplerinizi bildirebilir, aylık bakımınızı hemen yaptırabilirsiniz.

90’lı yıllardan bu yana dünyanın birçok ülkesinde estetik amaçlı olarak kullanılan protez saçların bugüne dek genel sağlığı tehdit eden herhangi bir etkisi görülmemiştir. Yalnızca atopik cilt tipine sahip kişiler ve alerjik kişilerde protez saçın ilk uygulama anında bazı alerjik reaksiyonlar gelişmiş ancak doğru ürünlerin tercihiyle bu sorunlar da ortadan kaldırılmıştır. Protez saç ürünlerinde nanoteknoloji platform kullanıldığından, cildin nefes almaması gibi bir durum söz konusu değildir. Böylelikle cilt yenilenmeye ve fonksiyonlarını sağlıklı bir şekilde yerine getirmeye devam edecektir.

Saç Protezi, altyapıları gereği ince nanofilament tül’den üretilmiştir. Kendi saçlarınız uzasa bile size herhangi bir rahatsızlık vermez. Bakım zamanlarınızda bu bölümlerin kesilmesi gerekiyor.

Saç Protez bantları özel olarak üretilen bantlardır. Yüksek tutuş gücüne sahip bu bantlar sudan ve nemden etkilenmeden uzun süre tutuş gücünü koruyabilirler.

Evet. %100 Gerçek saçlardan üretildikleri için jöle, wax, sprey veya saç şekillendirici ürünler kullanabilirsiniz

SPECİAL EMİR ERCAN VİP TAŞIMA

Special Emir Ercan olarak kuaför ve protez saç sektörüne yeni bir soluk getirerek dinamik, eğitimli, deneyimli, 7/24 hizmet verebilme özelliği ve güler yüzlü kadrosuyla siz değerli müşterilerimizi havalimanı ve terminalden vip araçlarımız ile alıyoruz. Yolculuğunuz süresince sizin emrinize sunulmuş ve sizin memnuniyetinize kendini adamış profesyonel sürücülerimiz ile sizi özel hissettirecek zamanlarda Special Emir Ercan Vip Taşıma en doğru seçimdir.Yerli ve yabancı tüm müşterilerimizin ulaşım sorunları ile karşılaşmamaları, güvenli ve doğru güzergahlarla sizi rahat ettirmek için tüm imkanlarımızı seferber ediyoruz. Tüm hizmetlerin gün geçtikçe daha kaliteli hale gelmesi, ulaşımda da devrim niteliğinde yenilikler getirmiştir. Bu çerçevede vip araç hizmeti çok tercih edilen bir hizmettir. Bu çerçevede tam donanımlı vip araçlarımız ile siz değerli müşterilerimize ev konforunda hizmet sunuyoruz.Tüm hizmetlerimizde siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutuyoruz.

Special Emir Ercan - Vip Taşıma

Special Emir Ercan Vip Taşıma

Randevu

Randevu almak için lütfen aşağıdaki bilgileri doldurunuz.

İrtibat : 0532 633 68 78

GALERİ

VİDEOLAR