KURUMSAL


SALON EMİN ERCAN

SALON EMİR ERCAN Güzellik dalı ve saç dizayn ve sağlığı adına 2015 de Emir ERCAN tarafından kurulmuştur.

Sanata ve mesleğe önem veren hizmet kalitemizle öncelikle bulundugumuz Kayseride ardından Türkiye de markalaşma yolunda emin adımlar atmaktayız.
Markalaşmak kurumsal hizmet verebilmek için sektörümüzde yenilik adına aldığımız yurt dısı ve yurt içi eğitimlerle ve teknoloji sayesinde siz değerli ziyaretcilerimize en kaliteli ve en özel hizmeti vermekteyiz.
sekteröre bakış acımız sanatcı ruhuyla olup takım arkadaşlarımızı işini seven kişilerden oluşturmaktayız.
önemli bir konuda hijyen ; günümüzde bircok hastalık virüs dolaşmaktadır, bunun bilincinde olup kullanılan aletler genelde kişiye özel olup uygun cihazlarla steril edilmektedir.
 4 senede geldigimiz nokta ise iş toplantıları yapıp takım arkdaslarımızın fikirleri ve müşteri görüşleri ile sektörümüzde öncü olmanın gururunu yaşıyoruz. Diğer yandan siz degerli ziyaretcilerimizin butcesini de düşünüp markalasma yolumuzda uygun fiyatlar kampanyalar hazırlıyoruz... 

Siz degerli misafirlerimizi ve ziyaretcilerimizin hayata bakış acılarını degiştirmeye davet ediyoruz...

HİZMETLERİMİZ

Saç ve Sakal Dizaynı

Protez Saç Uygulaması

Manikür & Pedikür

Mikro Kaynak

Kaş Ağda

Stil Danışmanlığı

Protez Saç

Markalaşmak kurumsal hizmet verebilmek için sektörümüzde yenilik adına aldığımız yurt dısı ve yurt içi eğitimlerle ve teknoloji sayesinde siz değerli ziyaretcilerimize en kaliteli ve en özel hizmeti vermekteyiz. sekteröre bakış acımız sanatcı ruhuyla olup takım arkadaşlarımızı işini seven kişilerden oluşturmaktayız. önemli bir konuda hijyen ; günümüzde bircok hastalık virüs dolaşmaktadır, bunun bilincinde olup kullanılan aletler genelde kişiye özel olup uygun cihazlarla steril edilmektedir. 4 senede geldigimiz nokta ise iş toplantıları yapıp takım arkdaslarımızın fikirleri ve müşteri görüşleri ile sektörümüzde öncü olmanın gururunu yaşıyoruz. Diğer yandan siz degerli ziyaretcilerimizin butcesini de düşünüp markalasma yolumuzda uygun fiyatlar kampanyalar hazırlıyoruz... Siz degerli misafirlerimizi ve ziyaretcilerimizin hayata bakış acılarını degiştirmeye davet ediyoruz...

Saç Dizayn